Quaxis Coin Sistemi

Moderatör: Quaxis God

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Roanoke
High Council
Mesajlar: 86
Kayıt: Pzt Ara 17, 2018 8:59 am

Quaxis Coin Sistemi

Mesaj gönderen Roanoke » Çrş Ara 19, 2018 10:36 am

Quaxis’e giren kişilerin tek başların vakit geçirebilmeleri ve yaptıkları birçok aktiviteden ödül kazanabilmesi için sistem geliştirilmiştir. Bu sisteme Quaxis Coin adını vermiş bulunmaktayız. Sistemin işleyişi ve nelerden Quaxis Coin (QC) kazanabileceğinize detaylı olarak açıklamaya çalışacağız.

1) Sosaria’da kestiğiniz her türlü düşman yaratıklardan, yaratığın gücüne göre belli bir miktar Quaxis Coin kazanacaksınız. Eğer yaratığa birden fazla kişi saldırı yapıyorsa en çok hasarı veren kişi Quaxis Coin ’i kazanacaktır.

Örneğin; Devourer of Souls isimli yaratığı kestiğinizde 10 Quaxis Coin kazanacaksınız.

2) Kesilen tüm düşman yaratıkların cesetlerini .temizle komutu ile Quaxis Coin ’e dönüştürebilirsiniz. Cesetlerin lootlanması için komut keser kesmez çalışmayacaktır. Bir süre geçtikten sonra cesedi Quaxis Coin ’e çevirebilirsiniz. Her ceset size 1 Quaxis Coin kazandıracaktır.

3) Craft mesleklerine sahip kişiler eşya yapmak için gereken skill değeri 89.9 ve üstü ise 1 Quaxis Coin kazanırlar.

4) Playerlar online kaldıkları saat başına 15 Quaxis Coin alacaklardır. Online süresine göre Quaxis Coin 'in karaktere aktarılması için login-logout yapılması gerekir.

5) Öldürdüğünüz kişilerin fame değerlerine göre Quaxis Coin kazanacaksınız. Eğer kişi Lord/Lady ise 2 Quaxis Coin , 6000 fame değerinin üzerindeyse 1 Quaxis Coin alacaksınız.

6) Quest sistemindeki bazı questlerin ödülü olarak 10 Quaxis Coin değerinde kupon kazanabilirsiniz.

Kazanılan Quaxis Coinler ile alınacak ödüller ayrıca belirtilecektir.
Roanoke
Quaxis Staff
Kilitli